İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına başvurular Nisan 2014'te başlıyor - Kızılören 1. Nolu Ahb Aile Sağlığı Merkezi
İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına başvurular Nisan 2014'te başlıyor
28 Mart 2014 Cuma - 13:31
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
isyeri-hekimligi-ve-is-guvenligi-uzmanligi-sinavina-basvurular-nisan-2014-te-basliyor

2014 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı (2014-İSG) Mayıs dönemi başvuruları 3-11 Nisan 2014 tarihleri arasında yapılacak.

DUYURU
(28 Mart 2014)

 

2014 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı (2014-İSG) Mayıs Dönemi: Başvurular

 

2014-İSG Mayıs Dönemi Sınavı, 24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacaktır.

 

Sınava başvurular, 3-11 Nisan 2014 tarihleri arasında yapılacaktır.

 

“SINAVA İLİŞKİN GENEL BİLGİLER TEMEL İLKE VE KURALLAR” bilgi metnine, aşağıdaki bağlantıdan erişilebilecektir. Sınava başvuru yapacak adayların bu bilgileri dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

 

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

 

ÖSYM BAŞKANLIĞI

Habere İlişkili Dosyalar :

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.